Prezes Zarządu Elewarr Sp. z o.o. w programie red. Ewy Zajączkowskiej-Hernik „Polska na serio” wyjaśnił wszystkie nieprawdziwe informacje, które pojawiały się w przestrzeni medialnej, a które dotyczyły sprzedaży jednego z dwóch magazynu w Braniewie.

Dr Daniel Alain Korona wskazał, że sprzedamy magazyn był w fatalnym stanie technicznym, który zagrażał bezpieczeństwu osób w nim pracujących, a tym samym nie można było w nim przechowywać zakładanych 4 tys. ton zboża. Powiedział również, że:

Zdziwiłem się, że firma państwowa może mieć budynek w takim stanie. W tym magazynie nie mogliśmy jednocześnie dokonywać przyjęcia i wydawania towaru. Samo załadowanie jakiegokolwiek samochodu trwało 2 godziny. Ten budynek do niczego się nie nadawał.

Prezes Zarządu poinformował, że Elewarr osiągnął bardzo dobrą kwotę ze sprzedaży budynku, która została przeznaczona na wybudowanie dodatkowych magazynów w Braniewie. Powstaną tam, nowoczesne silosy, dzięki którym powierzchnia magazynowa spółki ulegnie zwiększeniu. Przypominamy, że procedura przetargowa na realizację tego zadania została ogłoszona. Można m.in. z nią zapoznać się pod likiem:

http://www.elewarr.com.pl/aktualnosci-2/965-ogloszenie-o-przetargu.html

Lokalne władze Braniewa są o tej inwestycji powiadomione, wspierają tą inwestycję. My ogłosiliśmy przetarg i czekamy na oferty – dodał Prezes Zarządu Elewarr.

Całość wywiadu z Prezesem Elewarr Sp. z o.o. jest dostępna pod linkiem:
https://swiatrolnika.info/prezes-elewarru-sprzedal-udzialy
Copyright © 2020 ELEWARR Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by: