We wtorek 10 marca 2020 roku w Sielinku w powiecie nowotomyskim odbyło się ostatnie, dziewiąte spotkanie w ramach inicjatywy „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi”. We wszystkich wziął udział Elewarr.

„Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi” to inicjatywa wielu państwowych podmiotów z rynku rolnego, które funkcjonują na terenie województwa wielkopolskiego. Jej celem jest zapoznanie rolników i mieszkańców wsi z najnowszymi trendami dotyczącymi prowadzenia gospodarstwa rolnego oraz działalności na obszarach wiejskich. Łącznie odbyło się dziewięć spotkań w: Marszewie, Ryczywole, Antoninie, Biskupicach, Krajenkach, Słupcy, Śremiu, Grabonogu i Sielinku. Ich formuła zakładała nie tylko prezentację poszczególnych instytucji oraz firm, ale przede wszystkim dyskusje panelową z rolnikami i mieszkańcami wsi. We wszystkich spotkaniach uczestniczyli pracownicy Elewarr Sp. z o.o. Oddział w Gądkach.

Tegoroczna inicjatywa „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi” udowodniła, że Elewarr jest marką samą w sobie. Nie tylko jesteśmy rozpoznawalni wśród rolników i mieszkańców wsi, ale otrzymywaliśmy wiele pozytywnych słów o naszej działalności. To ważne, gdyż na spotkaniach informowaliśmy także o różnych procesach inwestycyjnych wdrażanych do Spółki, czy też podawaliśmy informacje związane ze skupem zbóż i rzepaku. Ogromnie cieszy to, że polski rolnik chce współpracować z Elewarr, który w 100% jest polską Firmą z tradycjami – mówi Michał Kotkowski Dyrektor Oddziału Elewarr Sp. z o.o. w Gądkach.

Poza Elewarr Sp. z o.o. organizatorami spotkań w ramach cyklu „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi” byli:
• Wielkopolskim Oddział Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,
• Wielkopolski Oddział Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnicytwa,
• Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego,
• Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Poznaniu,
• Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Poznaniu,
• Wojewódzki Inspektorat Weterynarii, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej,
• Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Poznaniu,
• Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu,
• Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Poznaniu.

Foto Elewarr Sp. z o. o.

Wszystkie zdjęcia są własnością Elewarr Sp. z o.o. i są objęte prawami autorskimi. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © 2020 ELEWARR Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by: